GERİ DÖN:  

PIVOT KAPILAR / PİVOT KAPISI PVT07

PİVOT KAPISI PVT07
  • Siparişlerinizi aşağıdaki sipariş formundan verebilirsiniz.

METAL GÖVDE

Galvaniz Sac

Galvaniz sac, metalin korozyona uğramasının önüne geçmek amacı ile “Çinko” ile kaplanmış halidir. Galvaniz, tüm ıslak ve nemli zeminlere monte edilen, kendisinden başka bir alternatifi bulunmayan sac türüdür. Çünkü yapısındaki galvaniz, tüm olumsuzluklar ile baş edebilen ve bu olumsuzlukların sacın yüzeyinde oluşturduğu baskıyı ortadan kaldıran bir sac sistemidir.

Galvanizin ham maddesi nedir?

Galvaniz, 450-455 derecedeki erimiş çinkonun içine daldırılan çeliğin kaplanmasına denir. Çinko, demirle kuvvetli bağlar yaparak üçlü bir faz tabakası meydana getirir. 

 

METAL GÖVDE YÜZEYİ

Su Kontrası

Su kontrası normal kontrplaklar ile büyük oranda benzerlik gösterir. Ancak bu kontrplak türü adından da anlaşılacağı üzere su çekmesi muhtemel olan yerlerde kullanılır. Dayanıklı yapı ağaçlarından elde edilen ve çoğunlukla kayın kontrplaklar en dayanıklı su kontrplaklarının üretiminde kullanılır.

Bu kontrplak türü yapının herhangi bir yerinde suyun yoğun olması beklenen yerlerde tercih edilir. Bu kontrplak çeşidi üretilirken dayanıklı ağaçlar tercih edilirken aynı zamanda sağlamlığı çekme ve şişme önlemek için özel tutkallar ile kaplanmaktadır. Bu sayede su kontra plak daha dayanıklı bir şekilde kullanılmaktadır.

Laminant Kaplama

Laminant, yapay reçine çözeltisi emdirilmiş kâğıtların üst üste konularak sıcak presleme yöntemiyle sıkıştırılması neticesinde elde edilen bir döşeme malzemesidir. Laminant uygun fiyatlı ve döşenmesi kolay bir kaplamadır bu nedenle en sık tercih edilen kaplama yöntemlerinden biridir. Laminant yüzeyi, masif ahşap gibi vernik ya da cila gibi işlemlere ihtiyaç duymaz.

Ahşap Kaplama

Ağaç türlerine göre kaplamalarda desenler değişmektedir. Böylelikle ahşap kaplamalarda yapılan sanatlar mobilyaya yansır. Kendilerine özgü yapısı ile dokusu sayesinde ayrı bir güzellik sunar. Bölgeye göre farklı türlerde yetişen ağaçlar sebebiyle daima sınırsız tasarım olanakları sağlayan ahşabın işlenmesi ile son halini alması ahşap kaplamalar ile gerçekleşir. Bulunduğunuz yeri daha estetik yapması açısından ahşaplar tercih edilebilir. Bununla birlikte nem dengesini koruması nedeniyle en sağlıklı ürünlerden birisi olarak gösterilmektedir.

Kompakt Laminant

Kompakt laminant darbelere, aşınmalara, suya, rutubete dayanıklı yapısı ve kullanım alanlarının çok sayıda olması sebebiyle en çok tercih edilen yapı ürünleri arasında yer almaktadır. Kompakt laminant yanıcı özellikte değildir. Yalnızca direkt olarak ve yakın mesafeden ateşe maruz kaldığında yüzeyde belli oranlarda yanmalar meydana gelebilir. Ancak bu yanma sırasında bile kompakt laminantın yangın geciktirici özelliği devreye girer ve yanma sırasında çıkan duman insan sağlını etkilemez.

 

KİLİT SİSTEMİ

MUL-T-LOCK KİLİT

MT5+ patentli silindir platformu, çok katmanlı koruyucu aksamı ve üçlü kilitleme mekanizması sayesinde en ileri seviyede güvenlik ve anahtar kontrolü sağlar. Güvenlik seviyesi ve müşteri beklentilerine uygunluk açısından azami faydayı sağlayacak şekilde tasarlanmış olan MT5+ ürün çeşitliliği ile farklı güvenlik talepleri için çözüm üretebilmektedir. Interactive+ patentli silindir platformu, yüksek güvenlik ihtiyacı olan konut ve işyerlerine ve operasyonel verimlilik sağlayacak anahtar yönetimi çözümleri arayan organizasyonlara hitap eden güçlü bir ürün portföyü sunmaktadır. Patentli platform, yüksek anahtar teknolojisi ve anahtar üzerine yerleştirilmiş hareketli hassas mil ile en yüksek güvenlik standartlarına her bakımdan uygunluk sağlamaktadır.

 

MENTEŞE SİSTEMİ

Pivot Menteşe

Kontrollü kapı hareketi

Damper Kontrolü sayesinde System M, yumuşak bir kapı hareketini garanti etmek için ayarlanabilir kapanma sönümlemesine ve hidrolik açma sönümlemesine sahiptir.

Kendi kendine kapanma ve açık tutma pozisyonları

Sistem M kendiliğinden kapanır ve her 90° açıda açık tutma konumlarına sahiptir. Bu şekilde kapının mekansal etkisini belirlersiniz.

 

YALITIM VE MONTAJ

Yanmaz Köpük

Malzemesi yanmaya karşı da direnç kapasitesine sahiptir. Böylelikle kullanım alanlarında hem güvenli hem de pratik ve ekonomik bir çözüm oluşturuyor. Dolgu ve montaj köpüğü olan malzeme, yapı ve inşaat sektöründeki uygulamalarda sıklıkla tercih ediliyor.

Seramik Yünü

Ravatherm Seramik Yünü 750°C – 1430°C arası uygulamalar için spun (döndürüp bükülerek) üretilen uzun, esnek ve birlikte dokunmuş liflerden oluşan bir ısı yalıtım malzemesidir. Seramik Yünü; alüminyum, silis, zirkonyum ham maddelerinin yüksek sıcaklıkta eriyip birleşmesi ile elde edilir. Ravatherm Seramik Yünü battaniye; endüstriyel fırın izolasyonlarında, kazan boru ve bacaların izolasyonunda, her türlü yüksek sıcaklık gerektiren teknik izolasyonlarda kullanılır.

 

Video

Ürün Adı : PİVOT KAPISI PVT07